piątek, 16 sierpnia 2013

Notka wakacyjna to znaczy, że idzie jesień :(

Niestety, ale coraz częściej mokro na zewnątrz! Temperatura ciągle przyjemna, ale szaro, buro i ponuro! czuję jesień w kościach :( UK pogodą nigdy nie rozpieszcza! 
W związku z tym, że lada dzień może pojawić się młodsza siostra N postanowiłam podsumować to lato zdjęciami i krótkimi opisami, bo pózniej może brakować czasu :p Nie może a raczej na 100% będzie go brakować :D
 Nela bardzo dużo się zmieniła w ostatnich miesiącach! Zaczyna mówić i powtarzać nowe słówka :) Hitem w domu są "czipsy", "auto", "bejbi", "dzieci" i "kledki" :) Zaczęła interesować się bajkami, nie na długo, ale zawsze to 5 min z głowy :) Tańczy jak tylko coś jej wpadnie w ucho, siada na nocnik (niezawsze ze skutkiem) i nie chce siedzieć w wózku!! Ooo i to ostatnie to najgorsza sprawa :p upodobała sobie rowerek i koniec kropka! Także na spacery chodzimy z rowerkiem :) Lato to moja ulubiona pora roku! Najchętniej na jesień to wyjechałabym do ciepłych krajów, a na zimę zapadła w sen zimowy i tak do wiosny :) no, ale niestety tego się nie przeskoczy! Dobrze, że zawsze zostają wspomnienia i zdjęcia :) 

Wakacje w tym roku nie były jakoś szczególnie przebojowe, bo gdzie się ruszyć z brzuchatą matką :pp Ale i tak przyjemnie spędziliśmy wolny czas razem!  
Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i za rok sobie odbijemy :) Tymczasem czas zacząć myśleć o jesienno- zimowym uzupełnianiu szafy, kurtkach, kaloszach, czapkach... Brrrrr aż mi się zimno zrobiło :(
A Wy macie już coś na oku?? Albo może już w szafie??? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz